Kursy fotografii ślubnej

Jeśli jesteś pasjonatem fotografii i chcesz nauczyć się fotografowania ślubów, to jest to kurs dla Ciebie! Kurs fotografii ślubnej to doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji najlepszych zdjęć z tego wyjątkowego dnia. W tym wpisie opowiemy Ci, czego możesz się spodziewać po kursie, jakie umiejętności zdobędziesz oraz dlaczego warto inwestować w swoją pasję. Przeczytaj i daj się zainspirować!

Warsztaty Fotografii Ślubnej

Warsztaty Fotografii Ślubnej są idealnym miejscem dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności w dziedzinie fotografii ślubnej. Podczas kursu uczestnicy będą mieli okazję tworzyć zdjęcia zarówno w studio, jak i w plenerze, pod okiem wykładowcy. Program zajęć został bardzo dobrze opracowany, aby zapewnić absolwentom umiejętności potrzebne do profesjonalnego realizowania sesji ślubnych we wnętrzu i w plenerze. Warsztaty są przeznaczone zarówno dla początkujących w branży, jak i dla osób, które chcą poszerzyć swoje doświadczenia i umiejętności.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję poznać różne techniki fotograficzne, a także nauczą się planowania sposobu realizacji sesji, wykonania zdjęć z całego wydarzenia, przygotowań błogosławieństwa ślubu, wesela aż po efekt finalny w postaci albumu lub pamiątkowej fotoksiążki. Warsztaty Fotografii Ślubnej to doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności i poszerzenia swoich możliwości zawodowych.

Warsztaty fotografii ślubnej dla początkujących i średniozaawansowanych

Warsztaty fotografii ślubnej organizowane przez Akademię Fotografii są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych fotografów. Uczestnicy tworzą zdjęcia ślubne na dwóch sesjach zdjęciowych – w studiu i w plenerze, pod okiem doświadczonego wykładowcy. Program zajęć obejmuje wszystkie aspekty profesjonalnej sesji ślubnej, począwszy od planowania, przez realizację zdjęć z całego wydarzenia, aż po efekt finalny – album lub pamiątkową fotoksiążkę.
Podczas warsztatów uczestnicy pracują z różnymi warunkami oświetleniowymi i uczą się wykorzystywać sprzęt fotograficzny. Dzięki temu są w stanie zrealizować sesję ślubną kreatywnie i z wykorzystaniem zastanych warunków, co pozwala na uzyskanie unikalnych i oryginalnych zdjęć. Warsztaty są doskonałą okazją do rozwijania swoich umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia w fotografii ślubnej.

Kurs dla Zawodowych Fotografów

Kurs dla Zawodowych Fotografów organizowany przez Akademię Fotografii to doskonała okazja dla profesjonalistów w dziedzinie fotografii okolicznościowej, w szczególności ślubnej, do doskonalenia swoich umiejętności. Kurs oferuje możliwość praktycznego zdobycia wiedzy, pod okiem wykwalifikowanego wykładowcy. Uczestnicy kursu biorą aktywny udział w procesie powstawania profesjonalnych zdjęć, uczyli się zarówno planowania sesji, jak i jej realizacji, a także fotoredakcji i oprawy graficznej. Podczas kursu odbywa się dwie sesje zdjęciowe w studio i w plenerze.

Jednym z najważniejszych elementów kursu jest praca ze światłem, przy użyciu sprzętu oświetleniowego. Uczestnicy nauczają się jak profesjonalnie wykorzystać zastane warunki do tworzenia kreatywnych i artystycznych zdjęć. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób rozpoczynających pracę w branży fotografii okolicznościowej, jak i dla doświadczonych zawodników, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć nową wiedzę. Kurs dla Zawodowych Fotografów to unikalna okazja dla każdego, kto chce stać się lepszym w swoim fachu i realizować swoje marzenia o fotografii ślubnej.

Praca ze Światłem

Podczas warsztatów fotografii ślubnej, uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki pracy ze światłem. Cały proces tworzenia sesji ślubnej opiera się na wykorzystaniu odpowiedniego oświetlenia, dlatego wykładowcy szczególną uwagę poświęcają dzieciom uczestników pracy ze światłem przy użyciu profesjonalnego sprzętu oświetleniowego.

Kursanci będą mieli okazję zobaczyć, jak można kreatywnie wykorzystać zastane źródła światła, w tym światło naturalne oraz oświetlenie dostępne w miejscu realizacji sesji ślubnej. Omówione zostaną także różne szkoły kreacji światłem, a także schematy rozstawienia światła na różnych salach weselnych. W ramach praktycznych zajęć uczestnicy poznają również tzw. „złotą zasadę”, która pozwoli im uzyskać idealny efekt na każdej sali weselnej. Praca ze światłem to podstawa profesjonalnej fotografii ślubnej, którą każdy uczestnik kursu opanuje podczas zajęć.

Online Kurs fotograficzny z Certyfikatem

Olszewski Kurs Fotografii Ślubnej to jedyny taki kurs w Polsce! Dzięki niemu można pozbyć się stresu i strachu przed zleceniem ślubnym, a także dowiedzieć się, jak wykonywać takie zlecenie od A do Z. Kurs składa się z warsztatów online z certyfikatem, w których dzięki konkretnemu zleceniu ślubnemu można zobaczyć cały przebieg tego wielkiego dnia, od przygotowań po sesję zdjęcia grupowe i wesele. Jonasz Olszewski, założyciel kursu, zdał sobie sprawę z trudności, jakie mogą pojawić się na drodze początkującego fotografa i postanowił pomóc innym w realizacji ich marzeń o fotografii ślubnej.

Do tej pory, warsztaty dla fotografów ślubnych odbywały się wyłącznie w formie spotkań stacjonarnych. Teraz, dzięki przeniesieniu ich do sieci, każdy może mieć do nich dostęp w każdej dogodnej dla siebie chwili. Kurs fotografii ślubnej online składa się z części biznesowo-marketingowej oraz fotograficznej, dlatego można dowiedzieć się nie tylko, jak rozwijać swoją firmę, ale także na czym polega prowadzenie sesji z parą. Dzięki takiej formie kursu można uczyć się we własnym tempie, powtarzając interesujące nas zagadnienia i przemyśleć je spokojnie.